Rotary Electric Motors, Industrial Controller of Asynchronous Motors and Brushless Motors, AC / DC 300W Dynamometer, DC Motor Load Study, Motor-Generator Set, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Brushless AC Motor
Group
Przejdź do treści


Symulator Koparko-ŁadowarkiSymulator Koparko-Ładowarki umożliwia zarówno nowym jak i doświadczonym operatorom naukę i  doskonalenie umiejętności obsługi maszyny w świecie rzeczywistym.


W przypadku popełnienia błędu użytkownik otrzymuje powiadomienie oraz podpowiedzi ze strony oprogramowania.

Dzięki praktyce na symulatorze koparko-ładowarki, zmniejsza się ryzyko popełnienia kosztownych błędów przez operatora oraz zwiększa się dostępność (czas pracy) prawdziwych maszyn, które nie muszą być wykorzystywane w procesie szkolenia. Symulatory koparko-ładowarek są dobrymi narzędziami dydaktycznymi zarówno dla szkół jak i sektora prywatnego.


Symulatory zapewniają najskuteczniejszy sposób szkolenia operatorów maszyn w bezpieczny i wydajny sposób.


Obsługa maszyny zbliżona jest do warunków rzeczywistych, konstrukcja jest przyjazna dla użytkownika. Symulator koparko-ładowarki wykorzystuje ten sam mechanizm działania, który zastosowano w prawdziwej maszynie. Dzięki temu wrażenia są prawie takie same jak podczas obsługi prawdziwej maszyny. Oprogramowanie symuluje efekty odbicia światła na powierzchniach metalicznych, efekty cieni, efekty fizyczne oraz inne efekty specjalne.

Symulator koparko-ładowarki umożliwia pracę w czterech modułach:

 • Swobodne Operowanie” - szkolenie z zakresu prowadzenia pojazdu, podstawowej obsługi: droga miejska, przejazd po polu, szkolenie z technik kierowania, itp.

 • Praca Koparką” – szkolenie z zakresu zastosowań oraz funkcjonalności maszyny

 • Praca Ładowarką” - szkolenie z zakresu zastosowań oraz funkcjonalności maszyny

 • "Ćwiczenia Syntetyczne" - dodatkowe elementy szkolenia z zakresu obsługi koparko-ładowarki


W komplecie dostarczamy: ekran TV LCD 50 cali (opcjonalnie 3 ekrany), komputer, fotel, układ sterujący, pedały oraz komplet niezbędnych akcesoriów.

 • Wymiary (cm): 194 x 94 x 172
 • Zasilanie: 220 V / 50 Hz (300 W)
 • Ciężar: 230 kg

Wyposażenie Dodatkowe Symulatora Koparko-Ładowarki:
Wiele programów szkoleniowych z zakresu obsługi maszyn jest przepełnionych zbyt dużą liczbą operatorów, którzy nie mają zagwarantowanej wystarczającej ilości godzin szkoleniowych ze względu na brak dostępnych maszyn. Symulator rozwiązuje ten problem, zapewniając dodatkowe zasoby dydaktyczne w profesjonalnie symulowanym środowisku. Edukacja niskoemisyjna i przyjazna dla środowiska.  Symulator nie tylko poprawia jakość szkolenia, ale także skraca czas spędzony na prawdziwej maszynie. Koszty paliw wciąż rosną, a godzina szkolenia na symulatorze kosztuje tylko kilkadziesiąt groszy (~0,3 kWh).

Dostarczamy symulatory zapewniające:
 • Bogaty tryb szkoleniowy z różnymi scenariuszami i warunkami środowiskowymi.
 • Trening o dowolnej porze i bez ograniczeń pogodowych.
 • Zaawansowany technologicznie sprzęt o niskiej emisji dwutlenku węgla.
 • Wzornictwo przemysłowe, wytrzymałe i trwałe wykonanie.
 • Korzystanie z energii elektrycznej zamiast paliwa w celu zmniejszenia kosztów.
 • Automatyczna ocena i punktowanie postępów w nauce.Zwiększone bezpieczeństwo. Podczas szkolenia nie ma niebezpieczeństwa wystąpienia wypadków i zagrożeń dla maszyn oraz ludzi,
które często występują podczas szkoleń w terenie przy użyciu prawdziwych maszyn.

Elastyczność harmonogramu szkoleń. Niezależnie od tego czy jest dzień, noc, pochmurno czy pada deszcz, trening można ułożyć
według własnego uznania i nie ma obawy, że zostanie on odwołany z powodu złej pogody lub problemów technicznych.Symulator jest odpowiedni do celów edukacyjnych i ewaluacyjnych szkół zawodowych i instytucji szkoleniowych,
a także na potrzeby edukacyjne i szkoleniowe operatorów pracujących na  produkcji.


Copyright HIK-Consulting Chabrowa 16, 01-934 Warszawa tel.: 784-076-911, 696-930-859, 22 864-9908, godziny pracy: 8:00~16:00, pon.-pt.
Nasza strona używa plików cookies i podobnych technologii. Poprzez brak zmiany ustawień swojej przeglądarki wyrażasz na to zgodę.
Wróć do spisu treści