Rotary Electric Motors, Industrial Controller of Asynchronous Motors and Brushless Motors, AC / DC 300W Dynamometer, DC Motor Load Study, Motor-Generator Set, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Brushless AC Motor
Group
Przejdź do treści
hidden

LabDisc - Cyfrowe, Mobilne Laboratorium Przyrodnicze (Chemia, Fizyka, Biologia, Środowisko)
Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza. Dzięki Labdisc uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: pomiar napięcia i natężenia, prądu, jasności światła, ciśnienia, temperatury, pH, odległości, wilgotności, poziomu hałasu, fali dźwiękowej oraz współrzędnych GPS i prędkości. Labdisc to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach: bezprzewodowe przesyłanie danych, duża pamięć (1 000 000 próbek), wysoka częstotliowść pobierania danych (100 000 próbek na sekundę) sprawia, że uczniowie badają otaczający ich świat z zaangażowaniem i przyjemnością.


LabDisc Środowisko (specyfikacja)

nr SAP: G480102A001
Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting
Wbudowane w dysk pomiarowy czujniki zostały tak dobrane, aby umożliwiały przeprowadzanie doświadczeń związanych z podstawowymi badaniami i analizą środowiska. Labdisc środowisko doskonale sprawdzi się w szkole podstawowej i średniej, gdzie uczniowie od najmłodszych lat mogą uczyć się właściwych umiejętności oraz postaw związanych z ekologią. Jest on dobrym uzupełnieniem zajęć w szkolnych kółkach zainteresowań oraz przydatny podczas zajęć prowadzonych  w instytucjach związanych z edukacją ekologiczną i jednostkach ochrony środowiska. Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza.
Cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze Labdisc Środowiskowy to dysk o średnicy 13,2 cm z wbudowanymi 13 czujnikami (oraz portem uniwersalnym). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci, pozwala na przeprowadzenie doświadczeń z różnych przedmiotów, zarówno w klasie, jak i w plenerze.  Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku, a także przy użyciu oprogramowania na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Dane z doświadczeń przeprowadzonych bez połączenia z komputerem czy tabletem zostają zapisane w pamięci Labdisc. Po powrocie do szkoły dane można przesłać do komputera.

Oprogramowanie dołączone do dysku pomiarowego Labdisc umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Funkcja Adnotacje umożliwia dodawanie do wykresów własnych tekstów i zdjęć. Labdisc Środowiskowy wyposażony jest w GPS, dzięki czemu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.


Wbudowane Czujniki

Dzięki Labdisc Środowiskowy uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: temperatury otoczenia, ciśnienia barometrycznego, kolorymetrii, tlenu rozpuszczonego,  temperatury z użyciem metalowej sondy, współrzędnych GPS, temperatury IR, pH, wilgotności, poziomu głośnosci, mętności oraz UV.
Labdisc Środowisko to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach: bezprzewodowe przesyłanie danych, duża pamięć (1 000 000 próbek), wysoka częstotliowść pobierania danych (100 000 próbek na sekundę) sprawia, że uczniowie badają otaczający ich świat z zaangażowaniem i przyjemnością.LabDisc Uniwersalny (specyfikacja)

nr SAP: G480102A002
Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting
Labdisc to cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze. W dysk o niewielkiej średnicy (13,2 cm) wbudowano 13 czujników, które umożliwiają wykonywanie doświadczeń w podstawowym zakresie biologii i fizyki. Doskonale nadają się na lekcje przyrody w młodszych klasach i na wymagające precyzji pomiaru doświadczenia w szkole ponadpodstawowej. Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci, Labdisc Uniwersalny pozwala na przeprowadzenie doświadczeń z różnych przedmiotów, zarówno w klasie, jak i w plenerze.

Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku, a także przy użyciu oprogramowania na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Dane z doświadczeń przeprowadzonych bez połączenia z komputerem czy tabletem zostają zapisane w pamięci Labdisc. Po powrocie do szkoły dane można przesłać do komputera. Oprogramowanie dołączone do dysku pomiarowego Labdisc Uniwersalny umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Funkcja Adnotacje umożliwia dodawanie własnych tekstów i zdjęć do wykresów, zapewniając uzupełnienie opisu.

Labdisc Uniwersalny wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.


Wbudowane Czujniki

Dzięki Labdisc Uniwersalny uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: pomiar napięcia i natężenia, prądu, jasności światła, ciśnienia, temperatury, pH, odległości, wilgotności, poziomu hałasu, fali dźwiękowej oraz współrzędnych GPS i prędkości.
Labdisc Uniwersalny to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach: bezprzewodowe przesyłanie danych, duża pamięć (1 000 000 próbek), wysoka częstotliowść pobierania danych (100 000 próbek na sekundę) sprawia, że uczniowie badają otaczający ich świat z zaangażowaniem i przyjemnością.

LabDisc BioChem (specyfikacja)

nr SAP: G480102A003
Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting
Labdisc BioChem  ma najbardziej rozbudowaną gamę wbudowanych czujników. W dysku o niewielkich rozmiarach (średnica urządzenia to 132 mm) umieszczono 15 czujników tak dobranych by mozna prowadzić zaawansowane doświadczenia z biologii i chemii w starszych klasach szkoły podstawowej jak i w szkole ponadpodstawowej. Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza. Labdisc BioChem pozwala na przeprowadzenie różnorodnych eksperymentów i doświadczeń z zakresu biologii i chemii zarówno w szkolnej klasie, jak i po za nią np. na wycieczce (dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci). Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub na cyfrowych miernikach w oprogramowaniu na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Pomiary przeprowadzone poza klasą zostają zapisane w pamięci urządzenia, a po powrocie do szkoły przesyłane są do komputera.
Oprogramowanie dołączone do dysku pomiarowego Labdisc BioChem umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Do wykresów uczniowie mogą dodawać własne adnotacje z informacjami, gdzie zostały dokonane pomiary, o której godzinie a nawet zdjęcia miejsc pomiarów. Dodatkowo dysk ten wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google. Nowoczesne rozwiązania sprawią, ze uczniowie staną się aktywnymi odkrywcami.

Z Labdisc BioChem można wykonać następujące pomiary: jasności oświetlenia, pulsu, ciśnienia barometrycznego, temperatury otoczenia, temperatury z użyciem metalowej sondy (do 120o C), temperatury z użyciem termopary (do 1200 st. C), oznaczania tlenu w wodzie (elektroda nie zawarta w zestawie), kolorymetrii, pomiaru mętności, pH, przewodności w cieczach, współrzędnych GPS oraz wilgotności. Labdisc posiada również wejście uniwersalne, do którego można podłączyć dodatkowy czujnik niewbudowany w ten dysk.
LabDisc Fizyka (specyfikacja)

nr SAP: G480102A004

Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting
Labdisc Fizyka to cyfrowe, mobilne laboratorium fizyczne w postaci niewielkiego dysku (średnica 13,2 cm). 11 wbudowanych czujników przeznaczonych do doświadczeń z zakresu fizyki - związanej z ruchem jak i z prądem. Znajdują one zastosowanie w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza. Cyfrowe labortorium doświadczalne Globisens dla fizyki umożliwia wykonanie doświadczeń wyjaśniających: Prawo Lenza, Prawo Boyle’a, Drugie Prawo Newtona, Swobodny spadek ciał.

Możliwe jest przeprowadzanie różnorodnych eksperymentów i doświadczeń fizycznych zarówno w szkolnej klasie, jak i po za nią (np. na wycieczce), dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci. Labdisc fizyka może współpracować bezprzewodowo z komputerem lub tabletem, a wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub  w oprogramowaniu na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Pomiary przeprowadzone poza klasą zostają zapisane w pamięci urządzenia, a po powrocie do szkoły przesyłane do komputera gdzie wykorzystując oprogramowanie można poddać je gruntownej analizie.

Oprogramowanie dołączone do dysku pomiarowego Labdisc Fizyka umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników. Do wykresów uczniowie mogą dodawać własne adnotacje z informacjami, gdzie zostały dokonane pomiary, o której godzinie a nawet zdjęcia miejsc pomiarów. Za pomocą Labdisc Fizyka można wykonać następujące pomiary: napięcia, niskiego napięcia i natężenia prądu, jasności światła, fali dźwiękowej, ciśnienia, temperatury otoczenia, temperatury mierzonej za pomocą metalowej sondy (do 120 st. C), przyspieszenia oraz odległości.
LabDisc Mini (specyfikacja)

nr SAP: G480102A006

Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting
Mini to najmniejszy dysk pomiarowy w cyfrowym, mobilnym laboratorium przyrodniczym firmy Globisens. Mimo swoich niewielkich rozmiarów ma wbudowanych 9 czujników. Czujniki te pozwalają na przeprowadzenie następujących pomiarów: napięcia i natężenia prądu, ciśnienia, wilgotności, temperatury otoczenia, temperatury ciał stałych i cieczy, pulsu, pH oraz GPS. Wbudowany GPS umożliwia przenoszenie pomiarów na mapy Google i ich analizę w odniesieniu do miejsca zbierania danych.


Dysk pomiarowy Mini pozwala na przeprowadzenie różnorodnych eksperymentów i doświadczeń zarówno w szkolnej klasie, jak i po za nią np. na wycieczce.
Ponieważ nie posiada on własnego wyświetlacza wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów na tabletach lub komputerach. Jest to możliwe dzięki oprogramowaniu dostępnym na wszystkie systemy (Windows, MAC, Linux lub iOS, Android). Dysk Mini łączy się z tabletem lub komputerem bezprzewodowo po Bluetooth, co znacznie ułatwia pracę podczas skomplikowanych doświadczeń.


Łącząc dysk Mini z tabletem GlobiMate zwiększasz liczbę dostępnych czujników do 12. Dysk pomiarowy Mini to proste, uniwersalne narzędzie, które może być wykorzystane na fizyce, biologii, przyrodzie i chemii.


Zestawy Edukacyjne HIK-Consulting Czujnik do pomiaru stężenia CO2

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik do pomiaru napięcia prądu

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik Fotobramka

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik do pomiaru natężenia prądu

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik z sondą do pomiaru temperatury

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik do pomiaru pulsu

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik do pomiaru pola magnetycznego

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingCzujnik do pomiaru pojemności płuc

 • Czujnik zewnętrzny
 • Zwiększa zakres możliwości każdego dysku Labdisc
 • Podłączany do wejścia uniwersalnego

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingBezprzewodowy dynamometr

 • Czujnik przyspieszenia i siły
 • Łączność Bluetooth
 • Współpracuje z oprogramowaniem GlobiLab
 • Zasilany akumulatorkiem

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingElektroda do pomiaru pH

 • Elektroda do czujnika wbudowanego w Labdisc
 • Podłączana do gniazda czujnika
 • Element zamienny

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingElektroda do oznaczania tlenu

 • Sonda do czujnika wbudowanego w Labdisc Biochem
 • Podłączany do gniazda czujnika

Zestawy Edukacyjne HIK-ConsultingElektroda do pomiaru przewodności

 • Elektroda do wbudowanego czujnika Labdisc
 • Podłączana do gniazda czujnika
 • Element zamienny


Klienci, którzy zakupią laboratorium Labdisc otrzymają gotowe scenariusze lekcji w prezencie - wystarczy zarejestrować produkt za pomocą formularza.Copyright HIK-Consulting Chabrowa 16, 01-934 Warszawa tel.: 784-076-911, 696-930-859, 22 864-9908, godziny pracy: 8:00~16:00, pon.-pt.
Nasza strona używa plików cookies i podobnych technologii. Poprzez brak zmiany ustawień swojej przeglądarki wyrażasz na to zgodę.
Wróć do spisu treści