Rotary Electric Motors, Industrial Controller of Asynchronous Motors and Brushless Motors, AC / DC 300W Dynamometer, DC Motor Load Study, Motor-Generator Set, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Asynchronous Squirrel Cage Motor, Brushless AC Motor
Group
Przejdź do treści

Mikroskop Stereoskopowy Dwuokularowy DZ.1600
okulary szerokokątne WF10x/22mm z muszlami ocznymi, głowica binokularowa,
nachylenie tubusów regulowane w zakresie 5 do 35°


regulacja dioptrii dla obu okularów, regulacja odległości międzyźrenicowej w zakresie 55 do 75 mm
obiektyw: 0.8x do 5x (powiększenie 8x do 50x),

pole widzenia 27.5mm do 4.4mm, odległość robocza 78 mm, ergonomiczna podstawa z regulacją zgrubną i dokładną, stolik przedmiotowy wyposażony w 2 klipsy, oświetlacz od dołu i od góry (z niezależną regulacją intensywności): 3W LEDMikroskopy Biologiczne, Stereoskopowe, Specjalistyczne, ...Mikroskop stereoskopowy (binokular) – mikroskop optyczny z oddzielnymi okularami  dla obojga oczu pozwalający na przestrzenne widzenie obrazu  powiększanego. Widziany w nim obraz jest trójwymiarowy, dzięki czemu  świetnie nadaje się do obserwowania poruszających się np. małych owadów.  Zakres powiększeń mikroskopów stereoskopowych waha się w granicach od  3x do ponad 200x, większe powiększenia nie są stosowane ze względu na  małą odległość roboczą obiektywów od próbki, oraz niedostatecznie dużą  ilość światła odbitego wpadającego do obiektywów. Istnieją dwa rozwiązanie techniczne dotyczące obiektywów: system Greenougha w którym zastosowano dwa niezależne obiektywy oraz system Abbego w którym zastosowano jeden czołowy obiektyw.

Firma Euromex Microscopes została założona w 1966 roku. W ciągu ostatnich 45 lat dostarczyła ponad 900 000 mikroskopów. Na całym świecie Euromex jest reprezentowany w ponad 70 krajach za pośrednictwem dystrybutorów i agentów, sprzedających mikroskopy Euromex i Novex. Wszystkie produkty posiadamy na magazynie, gotowe do dostarczenia. 98% naszych zamówień realizujemy w ciągu 2 dni roboczych. Euromex zapewnia przechowywanie części zamiennych do wszystkich mikroskopów i instrumentów przez okres 20 lat. W przypadku napraw gwarancyjnych standardowo gwarantujemy naprawę w ciągu jednego tygodnia od przybycia do fabryki. Mikroskopy warsztatowe Euromex są montowane zgodnie ze specyfikacją klienta. Euromex posiada certyfikat ISO 9001:2008. Na nasze mikroskopy udzielamy wieloletniej gwarancji do 10 lat!

Copyright HIK-Consulting Chabrowa 16, 01-934 Warszawa tel.: 784-076-911, 696-930-859, 22 864-9908, godziny pracy: 8:00~16:00, pon.-pt.
Nasza strona używa plików cookies i podobnych technologii. Poprzez brak zmiany ustawień swojej przeglądarki wyrażasz na to zgodę.
Wróć do spisu treści